SALA KONFERENCYJNA

Na 3. piętrze hotelu mieści się przestronna i klimatyzowana sala konferencyjna główna o powierzchni 120 m2 (8 x 12 m + foyer z wyjściem na taras widokowy), oprócz stołów i krzeseł wyposażona w Internet WiFi, projektor multimedialny, ekran, duży telewizor LCD, tablicę flipchart, bezprzewodowe mikrofony oraz wysokiej klasy system nagłośnieniowy wbudowany w sufit. Sala nie posiada kolumn a jej wielofunkcyjność powiększa własny aneks kuchenny i sanitarny, dojście ułatwia winda. Ma dostęp do oświetlenia dziennego, jak również sztucznego oraz zaciemniające rolety.

Mieści się na niej do 80 osób w ustawieniu teatralnym i bankiecie stojącym, 40 osób w ustawieniu w podkowę oraz w klasę i 60 osób przy bankiecie zasiadanym.

Na parterze, na tyłach hotelu znajduje się nasza mała sala konferencyjna. Ma ona formę wolnostojącego drewnianego domku o powierzchni 40 m2 (5 x 8 m), który oprócz stołów i krzeseł wyposażony jest w Internet WiFi, projektor multimedialny, ekran oraz tablicę flipchart.

Mieści się na niej do 30 osób w ustawieniu teatralnym i bankiecie stojącym, 20 osób w ustawieniu w podkowę oraz w klasę i 30 osób przy bankiecie zasiadanym.

Organizujemy szkolenia, konferencje, pokazy, prezentacje, warsztaty, sympozja, seminaria, bankiety i wszelkie inne spotkania biznesowe.


gw